Винятковий сервіс
в туризмі
+38 (067) 67 55649 +38 (093) 723 000 7 +38 (032) 297 17 17
Наші тури

   Якщо Ви хочете, щоб Ваш відпочинок був спланований до дрібниць, і Ви змогли отримати максимум задоволення і вражень за короткий проміжок часу, тоді наші тури до Львова створені спеціально для Вас! Адже в них включено все необхідне для комфортного і якісного відпочинку: від зустрічі на вокзалі - до прощальних подарунків та сюрпризів. Вам залишається тільки обрати тур, а решту ми візьмемо на себе!

   Замовляйте тури за  телефонами: +38 067 675 56 49,

                                                              +38 093 723 00 07, 

або за допомогою форми замовлення на сайті .

 

 

 

Кам'янець-Подільський круїз

 Робота - дім, робота - дім і так щодня?
Вам вже набридли сірі будні?
Розмалюйте своє життя мандрівками!
А почати ми радимо саме з чарівного Кам`янця - Подільського!

 

 
Перший день

08:00 – Виїзд зі Львова.
На Вас чекає неймовірне місто, місто казка, місто радості і кохання, місто з надзвичайною архітектурою та мальовничою природою, звичайно, це Кам`янець - Подільський. Тут ну дуже гарно. Місто закохує в себе з першого погляду, не дарма ж Кам`янець-Подільский вважається одним з чудес України.  Нереально красива фортеця, мальовничий каньйон, найстаріша ратуша, старовинний костел це все, і не тільки, Ви зможете побачити тут.  Прогулюючись старенькими вуличками, Ви отримаєте незабутнє естетичне задоволення від  місцевих шедеврів архітектури та культурних особливостей цього краю.
 
  
 
Після екскурсії містом та фортецею Ви зможете повечеряти і заселитись в готель.
Ночівля.
 
Другий день
08:00 – Сніданок і виїзд на прогулянку по Дністровському каньйоні.
Ви навіть не уявляли, що в Україні є така краса! Ми пропонуємо Вам здійснити казкову мандрівку по дивовижному і неймовірно мальовничому дністровському каньйоні. Цей надзвичайний круїз на теплоході, залишить у вашій пам`яті шалені емоції від побаченої краси. Маршрут пролягатиме через Національний природній заповідник «Подільські Товтри», що славиться своїми неземними пейзажами, могутніми скелями та неприступними берегами. Наш круїз на кораблі подарує Вам невимовну радість та шалені емоції.
 
Переїзд в Хотин.
Після недовго переїзду в зручному автобусі, на Вас чекає одна з найгарніших перлин Буковини - Хотинська фортеця. Ви, мабуть, неодноразово бачили цю могутню твердиню в різних фільмах та сюжетах? Прийшов час побачити всю її красу вживу! Височезні стіни і міцні укріплення розкажуть про неприступність Хотину, а живописна панорама Дністра закохає Вас у це місце назавжди! Хотинська фортеця приховує багато таємниць та загадок, тож давайте разом їх розгадаємо. 

  
 
 
Переїзд  в Кривче на смачний обід.
Наступною, і нажаль, останньою нашою зупинкою буде село Більче - Золоте.
Це затишне село прославилось завдяки унікальні археологічній пам`ятці різних епох, а саме - печері Вертебі. ЇЇ ще величають  "Наддністрянсью Помпеєю”. Така назва невипадкова, адже за кількістю і цінністю знайдених тут елементів давньої культури вона не має рівних серед інших печер в цілому світі. Загальна протяжність всіх ходів становить близько 8 км, а ще в ній цілий рік температура повітря не перевищує +11 градусів.

Найбільше приваблює туристів лабіринт “Кам’яна Соломка”. Його особливістю є стеля вкрита, дивної форми, сталактитами. Унікальна печера Вертеба ласкаво запрошує усіх до єдиного в  світі підземного музею археології. Саме тут у Вас буде можливість ознайомитись з нашою славною трипільською культурою та оглянути численні предмети старовини.
 
 
  
 
23:00 - Повернення до Львова.
Мандруйте разом з нами!
Відкривайте для себе Україну!

Вартість з особи 595 грн
У вартість входить:
• екскурсійне обслуговування в музеях;
• транспортне обслуговування по програмі.
• супровід гіда;
• проживання (1 ніч); 
•страхування.
 
У вартість не входить:  
• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти; 
• особисті витрати;
• харчування.
Замовляйте тур за телефонами   
+38 (067) 675 56 49; +38 (093) 723 000 7;   
 
Щоб замовити цей тур, Ви можете:
1. Заповнити форму замовлення на сайті.
2. Звернутися до менеджерів нашої компанії по телефону
3. Надіслати заповнену форму замовлення на наш e-mail office@l-travel.com.ua
 
Відгуки
Замовлення програми
Дати з по