Винятковий сервіс
в туризмі
+38 (067) 67 55649 +38 (093) 723 000 7 +38 (032) 297 17 17
Наші тури

   Якщо Ви хочете, щоб Ваш відпочинок був спланований до дрібниць, і Ви змогли отримати максимум задоволення і вражень за короткий проміжок часу, тоді наші тури до Львова створені спеціально для Вас! Адже в них включено все необхідне для комфортного і якісного відпочинку: від зустрічі на вокзалі - до прощальних подарунків та сюрпризів. Вам залишається тільки обрати тур, а решту ми візьмемо на себе!

   Замовляйте тури за  телефонами: +38 067 675 56 49,

                                                              +38 093 723 00 07, 

або за допомогою форми замовлення на сайті .

 

 

 

Казкові пригоди в неймовірному Закарпатті

 Не знаєте як розважити дітей на канікулах?  Як забезпечити їм повноцінний і цікавий відпочинок? Насправді все дуже просто!
Для дітей найкращий відпочинок - це шалені емоції,  емоції від хорошої поїздки в хорошій компанії.
Ми пропонуємо Вам незабутню подорож в казкове Закарпаття.

 Перший день

8:00 Виїзд зі Львова. Зручно розмістившись в салоні автобуса, відправляємось в нашу маленьку подорож на Закарпаття. 

 

12:00 Знайомство з цим чудовим і загадковим краєм ми почнемо в маленькому, проте дуже колоритному, місті Мукачево. Під час нашої екскурсії діти познайомляться з древнім містом, з його дивовижною історією і такою різною  архітектурою угорського, австрійського, чехословацького, радянського та українського періодів. Ваші діти  побувають в історичному центрі, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру.

 

А ще всі бажаючі зможуть загадати бажання, потерши бронзовий гудзик сажотруса і відмітити час за  найстарішим діючим годинником України. Під час цієї екскурсії ми відчуємо атмосферу тепла і радості, яким наповнює кожного маленького туриста чарівне місто Мукачево. Можливо таємниця такої неймовірної атмосфери, прихована в маленьких акуратних будиночках, що стоять тісно притулившись один до одного а можливо в гостинності людей? Хто-знає? Проте ми обіцяємо, що дітям тут дуже сподобається!

 

Тривалість екскурсії 1 год.

 

  

 

 

13:00 -Обід. А відпочивши і набравшись сил ми продовжимо наші пригоди в чудовому краї західної України...

 

14:00 – Ви думали, що Мукачево вміє здивувати тільки цетральною частиною міста? Ні, ми ще навіть до добрались до найгарнішого! Головний туристичний об`єкт міста видно здалеку. Він височіє на 68-ми метровому згаслому вулкані ще з середньовічних часів. Існує легенда, що назва міста Мукачево походить від того ,що мешканці в муках насипали цей пагорб під основу замку. Перші дерев`яні укріплення з`явились тут ще у 9 столітті, а вже мурований замок спорудив князь Коріятович, доречі саме його постать стоїть у дворику фортеці і втілює бажання туристів, якщо потримати його за вказівний палець. Тут діти зможуть побачити всю красу архітектури: старовинний внутрішній дворик, проходи, галереї та криницю глибиною 85 м, кажуть що вона з`єднана таємними ходами з річкою Латориця. 

 

Тривалість екскурсії 1,5год. 

 

На завершення дня у дітей буде вільний час, який промайне неймовірно швидко - в прогулянках по старовинних вуличках і сувенірних крамницях ... 
А повернувшись в готель, всі, напевно, заснуть, тільки опустивши голову на подушку. 

Ночівля.

Другий день

09:00 – Сніданок. 

Після смачного і ситного сніданку ми всі дружно йдемо виселятись з готелю. Уважно перевіряємо чи нічого і нікого не забули і відправляємось далі підкорювати неймовірне Закарпаття. Сьогодні на дітей чекає новий насичений і не менш яскравий день, який розпочнеться зі справжнісінької страусиної ферми!

10:00 – недалеко від міста Мукачево на нас чекають найбільші птахи світу! Туди і помандруємо!

 

  
 
 А чи знали ви як перекладається таке, незвичне нам слово, «страус»? Назва цього птаха  походить з грецької мови і означає «горобець-верблюд»))) Африканський страус - найбільший з сучасних птахів. Його зріст сягає аж 270 см, а важить він теж не мало близько 175 кг. На міні-фермі, яка розташувалася поблизу Мукачева  для комфортного життя страусів створено усі умови – корисна і поживна їжа та вода, простора територія, два вольєри та прекрасний краєвид на , вже знайомий, замок «Паланок». Діти матимуть унікальну можливість пригостити африканських «горобців» спеціально заготованою соломою. Хоча найбільше вони полюбляють куштувати яблука та капусту. Проте не варто дразнити цих гордих птахів, а то можуть і вщипнути!) 
 
Тривалість екскурсії 1 год.
 
Продовжуємо нашу мандрівку і відправляємось  в ще одне,красиве місто Закарпаття - Ужгород.
 
12:00 - Найцікавіше місце Ужгороду, крім самого замку-це Закарпатський музей народної архітектури та побуту. Це надзвичайне зібрання старовинних дерев’яних хатинок, млинів, вуликів та іншої романтичної української старовини,що переносить нас в епоху наших дідів-прадідів.
 
 
  
 
На території площею 1,9 га серед фруктових і декоративних дерев розміщено понад 30 унікальних пам'яток народної архітектури ХVIII – поч. ХХ ст., які показують вміння народних майстрів з різних куточків України будувати традиційні хатинки і створювати побут. Ужгородський музей під відкритим небом знаходиться в серці міста і приваблює туристів з усієї України. Особливої неординарності йому додає те, що основна його експозиція – всі ці  старовинні дерев'яні будиночки знайшли притулок під стінами давнього замку, з міцними фортифікаційними спорудами. По дорозі додому, Ви ще раз зможете помилуватися прекрасними краєвидами сонячного Закарпаття…
 
Тривалість екскурсії 1,5 год.
 
13:30 - Обід.
А зараз на Ваших діток чекає екскурсія по місту.
 
14:30 - Місто має величну історію, окутану легендами і переказами. Як відомо, сучасна назва міста Ужгород походить від назви річки Уж (Уг), що протікає через місто. Ужгород є одним з найстаріших міст в Україні. Вже у IX столітті тут існував замок, що згодом перетворився на місто. Замок розташований на Замковій горі і є, мабуть, чи не найстарішим в Україні, що зберігся до наших днів. Налічує майже тисячу років. За своє довге життя замок зазнавав чимало змін. Неодноразово був майже  зруйнований та завдяки старанню будівничих заново відбудовувався.
 
  
 
Як і кожен замок, Ужгородський має свої легенди, дізнавшись про які ви захочете ще не раз  відвідати це місто…
За всю історію Ужгорода місто входило до складу багатьох держав. Очевидним є вплив різних культур на розвиток міста. До наших часів збереглося чимало храмів, будинків, парків, закладених італійцями, чехами, бельгійцями і греками.
Хто тут побував хоча б раз – неодмінно захоче сюди повернутися. Бо такої краси як природної, так і людської,  – на світі залишилося дуже мало. Ужгород зможе здивувати вас не тільки архітектурою, а й неймовірним затишком і теплом!
 
Тривалість екскурсії 3 год.
 
17:30 - Переїзд до Львова.
Ви й не помітите як Вас зустріне наше місто Львів.

Відгуки наших туристів, які відвідали Львів разом із L-travel:

Відпочивали у Львові з 05 по 07 серпня 2014 року. Метою поїздки було ознайомлення дітей з Харківщини із Західною Україною, зокрема з її культурною столицею - прекрасним Львовом. Готувалися заздалегідь, L-trаvel, чесно кажучи, обрала навмання, але жодного разу не пожалкувала. Тур було підготовлено не тільки професійно, але й душевно – всі наші побажання було враховано, не раз змінювали програму, питаннями замучила всіх дівчат-менеджерів! Щиро дякую менеджеру Ользі Василько, з якою починали готувати тур (сподіваюся її відпустка вдалася!). Також велика подяка менеджеру Анастасії Мушиніній, опікувалася нами всі три дні. Екскурсовод Тетяна Петровська – надзвичайно класна! Намагалася кожну хвилинку з користю використати, щоб показати нам всі цікавинки Львова. “Нічна варта” – дуже цікава екскурсія, всім рекомендую (особливо, якщо нічний бургомістр – Едвард Бліновський!!!). Ми всі в захваті!!! Люди, дякую вам за все!!! Щасти вам у всьому!!! Процвітання Львову, Харківщині, Україні!!! (Хомутова Яна, селище Близнюки Харківська область).
 

Уважаемые коллеги! Наши дети сегодня приехали из волшебного Львова. Спасибо большое за вашу способность влюбить за два дня балованных одесситов в ваш город. Отзывы от детей и учителей чудесные: отличное питание, хорошая гостиница, чётко организованный график экскурсий. Особая благодарность менеджеру Оленьке Василько, за терпение, оперативность, точность и чуткое отношение. Немножко нудноват был экскурсовод (Андрей). Дети сказали, что он сам себе это всё рассказывал. А всё остальное просто блестяще!!!! Огромная вам благодарность. ( Александр Бабич, Одесса
Тудой-сюдой).
 

Добрый день. Все на 12 балов. Я впервые сталкиваюсь с компанией, где выдерживаются все требования заказчика, с пониманием, максимум позитива, максимально быстро обрабатывается информация заказчика. Удовлетворил подбор водителя Михаила и экскурсовода Алены. Хочу отметить отличную работу сотрудника туристической компании L-Travel, главного менеджера Алена Крединець. Учащиеся 7-Б класса, школы №185 города Киева, охарактеризовали ее как добрую фею, волшебницу, которая выполняет заветные желания. Огромное СПАСИБО всем. Счастья ВАМ, успехов и процветания. 
(Полещук Оксана Васильевна и Павленко Сергей Иванович, Киев).
 
 
Повірте, тут є чим здивувати Ваших дітей! 
Чарівна архітектура, добрі люди і надзвичайно красиві гірські краєвиди - все це чекає на маленьких мандрівників!
 
 
Вартість туру з однієї особи від 935 грн
 
 
 
У вартість входить:
 
• зустріч групи на вокзалі; 
• екскурсія в замок «Паланок»; 
• екскурсія на страусину ферму;
• екскурсія по місту Мукачево;
• екскурсія  в Закарпатський музей архітектури і побуту;
• екскурсія по місту Ужгород;
• транспортне обслуговування по програмі.
• харчування за програмою (сніданок, 2 обіди); 
• проживання (1 ніч); 
 
 
У вартість не входить: 
 
• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти; 
• особисті витрати.
 
Замовляйте тур за телефонами   
+38 (067) 675 56 49; +38 (093) 723 000 7;   
 
Щоб замовити цей тур, Ви можете:
1. Заповнити форму замовлення на сайті.
2. Звернутися до менеджерів нашої компанії по телефону
3. Надіслати заповнену форму замовлення на наш e-mail office@l-travel.com.ua
 
 
Відгуки
Замовлення програми
Дати з по