Винятковий сервіс
в туризмі
+38 (067) 67 55649 +38 (093) 723 000 7 +38 (032) 297 17 17
Наші тури

   Якщо Ви хочете, щоб Ваш відпочинок був спланований до дрібниць, і Ви змогли отримати максимум задоволення і вражень за короткий проміжок часу, тоді наші тури до Львова створені спеціально для Вас! Адже в них включено все необхідне для комфортного і якісного відпочинку: від зустрічі на вокзалі - до прощальних подарунків та сюрпризів. Вам залишається тільки обрати тур, а решту ми візьмемо на себе!

   Замовляйте тури за  телефонами: +38 067 675 56 49,

                                                              +38 093 723 00 07, 

або за допомогою форми замовлення на сайті .

 

 

 

Свято сиру і вина у Карпатах

 Краще гір можуть бути тільки гори. Особливо, коли їх мальовничі ландшафти сповнені містичних легенд і вікових традицій. Нам з Вами невимовно пощастило, тому що у нас такі гори практично під боком - це Карпати. І коли на їх просторах на повну силу розквітає літо - прекрасніше місця не знайти... Тому ми запрошуємо Вас не втратити шанс і застати цей момент у всій красі.

Уявіть на хвилину, відчуття свободи, коли стоїш високо на гірському перевалі під бездоганно синім небом, і дивишся навколо! - Це почуття повинен випробувати кожен ...

Перший день

07:30-08:00 - збір групи представником компанії біля автобуса на ж д/вокзалі. Він буде чекати Вас праворуч від центрального входу.
Зайнявши свої місця в салоні, вирушаємо в Мукачево. Дорога нам лежить неблизька, але по дорозі ми обов'язково зробимо зупинку в дуже мальовничому місці - щоб випити кави і зробити пару десятків фотографій.
 
 
Тепер Вашу увагу приверне замок, високо над горизонтом. Це замок Паланок і дуже скоро Ви будете милуватися його величною красою поблизу. А після знайомства з історією його бойової слави, Ви з не меншим задоволенням проведете вільний час, насолоджуючись колоритною атмосферою закарпатського міста. Йому є чим здивувати вибагливого мандрівника: Ратуша, Білий дім, Свято-Миколаївський монастир, Площа Миру... Після обіду і вільного часу - в 14:30 - вирушаємо знайомитися з історією міста більш детально.
   
  
 
Але це далеко не все! Після закінчення екскурсії, Ви напевно захочете перепочити від вражень, тому, поспішаємо Вас заспокоїти, - втома відступить вже під час наступного переїзду. Більше того, - після прибуття в Берегово, Ви забудете ще й про всі турботи, накопичені за останні місяці.

Відновлення сил - процес не простий, і зажадає від Вас певних зусиль. У першу чергу - медитації в розслаблюючих термальних водах, склад яких майже ідентичний джерелам Нової Зеландії, Ісландії, Камчатки і Сахаліну... Але якщо цього виявиться недостатньо, то до Ваших послуг тут будуть також джакузі, гідромасаж, 2 басейни, фінська сауна, турецька лазня і масажні кабінети... Перед цим не встоїть навіть самий укорінений стрес.
 
  
   
Після цього для Вас приготують вечерю в кращих традиціях закарпатської кухні, яку Ви зможете ідеально доповнити келихом вишуканого вина і новою порцією цікавих історій. Для цього ми відправимося в один зі старовинних винних погребів.

Думаєте, що така пригода доведеться не до смаку маленьким туристам? - Даремно, чи дорослі люблять таємничі історії більше, ніж діти! До того ж для них буде організована своя дегустація, - їх пригостять сиром, горішками, яблуками і соком.

... Поїздки, екскурсії, басейни і дегустація вин ... Повірте, так міцно як в цей день, Ви не спали вже давно!

Другий день
 
Ми подумали, що відмінним продовженням вчорашнього вечора стане знайомство з процесом виготовлення сирів, - адже вино і сир, вироблені в одному регіоні, як правило, доповнюють один-одного найкращим чином. Ми запрошуємо Вас переконається в цьому на екскурсії в закарпатську сироварню європейського зразка.
 
  
   
Після раннього сніданку (07:00-08:00), вирушаємо саме туди... І більше секрет появи дірок в швейцарському сирі НЕ БУДЕ таємницею - тут працюють за такою ж технологією і обов'язково розкажуть Вам про тонкощі цієї майстерності. А на дегустації Ви спробуєте і виберете ті сорти, які Вам більше до душі... (дегустація включена у вартість).
Після такого приємного знайомства пропонуємо зануритися в глиб століть - може саме там зберігається пояснення того, звідки на цих землях з'явилася традиція виробництва вин та сирів, ще й за швейцарською технологією. - Вирушаємо в Колчаву, в Закарпасткий музей архітектури та побуту під відкритим небом.
     
  
 
Тут, в «Старому селі» на мальовничих карпатських просторах вже довгий час зберігаються об'єднані культурні традиції угорців, чехів, румунів, гуцулів, і лемків. Тут збереглися більше десятка житлових і господарських будівель з предметами домашнього побуту і художніми творами ХIX-XX століть українських горян з Колочави. Ви зможете побачити сільську школу, кузню, будинок ткача, будинок вівчаря і теслі, будинок «сабова» - кравця, і навіть музей карпатської вузькоколійної залізниці.
 
Захоплені новими відкриттями, Ви помітите, що почуття голоду, нагадає про себе раніше звичайного - тому запрошуємо Вас на обід в колоритну колчавскую корчму.
 
Сподіваємося, що Вас не збентежить те, що раніше, при чеській владі, тут розташовувалося жандармське управління. Втім, господарі підносять це як пікантну подробицю і всіляко намагаються її підкреслити. Заклад донині носить ім'я «Cetnicka Stanice» («Четніцка станиці» - Жандармська управа), а його інтер'єр являє собою вражаючу музейну експозицію. На стінах розміщені старовинні вицвілі фотографії, карти Закарпаття, колажі зі скла і кераміки і колекція пивних етикеток.
Само собою господарі так само ретельно зберігають і кулінарні традиції, тому Вас чекають кращі страви карпатської і чеської кухні і, зрозуміло, розливне пиво.
 
 
Після обіду вирушаємо в нову подорож - до озера Синевір. Ви напевно і не припускали, що на території України є щось настільки гарне! ...
Озеро утворилося в результаті обвалу в ущелині між горами, вода в ньому слабо-мінеральна і має постійну температуру +11 С, - хоча навряд чи Вас вразить саме це... Насправді тут просто напрочуд красиво, просторо і легко, - і від цих відчуттів захоплює дух, ніби Ви опинилися в іншому просторі та часі.
 
Постарайтеся зберегти це почуття якомога довше! - А, повернувшись до Львова, обов'язково перевірте, чи вдасться легко і швидко повернутися до них подумки і відчути ті ж емоції. Тому що, якщо частина з них почне стиратися - Ви напевно захочете повторити цю подорож.
 
 
Замовляйте тур за телефонами
 
 
+38 ( 067 ) 675 56 49 ; +38 ( 093 ) 723 000 7 ; +38 ( 032 ) 2370007 ; +38 ( 044 ) 384 18 42
 
 
Щоб замовити цей тур , Ви можете:
 
1 . Заповнити форму замовлення на сайті.
2 . Звернутися до менеджерів нашої компанії по телефону
3 . Надіслати заповнену форму замовлення на наш e-mail office@l-travel.com.ua
 
Відгуки
Замовлення програми
Дати з по