Винятковий сервіс
в туризмі
+38 (067) 67 55649 +38 (093) 723 000 7 +38 (032) 297 17 17
Наші тури

   Якщо Ви хочете, щоб Ваш відпочинок був спланований до дрібниць, і Ви змогли отримати максимум задоволення і вражень за короткий проміжок часу, тоді наші тури до Львова створені спеціально для Вас! Адже в них включено все необхідне для комфортного і якісного відпочинку: від зустрічі на вокзалі - до прощальних подарунків та сюрпризів. Вам залишається тільки обрати тур, а решту ми візьмемо на себе!

   Замовляйте тури за  телефонами: +38 067 675 56 49,

                                                              +38 093 723 00 07, 

або за допомогою форми замовлення на сайті .

 

 

 

Піші походи у гори

 Для справжніх екстремалів, та тих, хто хоче по справжньому відчути на собі всю могутність та чарівність Карпатських гір.

  

Похід вихідного дня "На тустань"

 

Мабуть немає людей які бодай раз не чули про культурний заповідник «Тустань».  Та далеко не всі знають, що це є унікальна пам’ятка історії, археології, архітектури та природи, яка не має аналогів у Європі. Неповторність Тустані, це не лише її природній вигля, хоча скеля, звісно, вражає. ЇЇ унікальність полягає в тому, що середньовічну наскельну фортецю-град, яка була на ній розміщена, можна дуже точно відтворити і сьогодні.

І Тустань, це не єдині скелі які вразять вас цього дня, ви ще опинетесь в чарівному карпатському лісі, де тільки гігантські вершини видніються над кронами дерев. Чарівне прикарпаття та сколівські бескиди, залишать по собі лише найкращі враження.

 

 

 

Маршрут: скелі в Ямельниці-Тустань-г. Цюхів Діл (939 м)

Відстань: 26 км

Складність: 1   2   3   4   5 

Вартість: 695 грн

Дата проведення:  вкажіть бажану дату походу у заявці

Старт: Львів 07:00

Фініш: Львів 20:00


Похід вихідного дня "Манявський водоспад"

 

Цей унікальний похід, створений щоб познайомити вас з світом водоспадів. Ви побачите п'ять унікальних витворів природи, переповнених справжньою карпатською магією, яка наповнює силами та радістю.

Першим водоспадом, який ви побачите буде маловідомий Замлакський водоспад, висотою в 12 м. Далі, пройшовши каньйоном, ми потрапимо до другої нашої зупинки - 20-ти метрового Манявського водоспаду. Після цього, наш шлях пролягатиме полониною, звідки відкривають приголомшливі панорами Горган. Після цього, ми попадемо до Бухтівецького водоспаду (8 м), одразу біля якого є ще один, унікальний - Крапельковий (10м). Таке ім'я він отримав через те, що він є одним з не багатьох в Карпатах, де можна зайти ЗА струмінь води. Останньою буде група водоспадів які мають назву Мар'яничні (12,5 м).

 

 

 

Маршрут: с. Манява - Замлакський водоспад - Манявський водоспад - полонина Валова - водоспад Бухтівецький - полонина Монастирецька - водоспад Марянчині - с. Манява

Відстань: 25 км

Складність: 1   2   3   4   5

Вартість: від 555 грн (деталі в умовах туру)

Дата проведення: дивіться у календарі, або вкажіть бажану дату походу у заявці

Старт: Львів 07:00 / Івано-Франківськ 09:00

Фініш: Івано-Франківськ 20:00 / Львів 22:00

 

П'ятиденний похід по Чорногірському хребту

 

Безперечно, найпопулярнішим пішим маршрутом в Карпатах є похід по Чорногірському хребту. В ході подорожі ви підкорите не одну вершину, побачите унікальні озера високо в горах, та насолоджуватиметесь захоплюючими подих панорамами.

Протягом перших двох днів ми підкоримо спочатку Петрос(2020 м) потім Говерлу (2061 м), на якій зустрінемо схід сонця. В цей час, вершина пуста від туристів, тому протягом цього прекрасного дійства будете лише Ви, гора та сонце. На третій день Ви пройдете основними вершинами Чорногори, та доберетесь до містичного озера Несамовите. Далі, дорога проходитиме через скельні проходи на схилах гори Шпиці, до найвисокогірнішого озера в карпатах - Бребенескул. В якому всі охочі зможуть скупатись після переходу. В цей день Ви підніметесь на гору Піп Іван Чорногірський (2028 м), де знаходиться, зведена ще у 1938 році, обсерваторія. Наступного дня, вас чекає спуск у долину Чорного Черемошу, скельні виходи Вухатого Каменю, та полонина Смотрич, на якій стоїть справжня карпатська колиба, в якій готують справжній гуцульський сир.

 

 

 

Маршрут: с. Ясіня - полонина Шиса - г. Петрос (2020 м) - г. Говерла(2061 м) - озеро Несамовите - г. Шпиці (1863 м) - г. Ребра (2001 м) - г. Гутин-Томнатик (2016 м) - озеро Бребенескул - г. Бребенескул (2035 м) - г. Чорна Гора (2028 м) - Вухатий Камінь - с. Дземброня.

Відстань: 51 км

Складність: 1   2   3   4   5 

Вартість: 1290 грн

Дата проведення: дивіться у календарі, або вкажіть бажану дату походу у заявці

Старт: Івано-Франківськ 09:00

Фініш: Івано-Франківськ 20:00

Відгуки
Замовлення програми
Дати з по