Винятковий сервіс
в туризмі
+38 (067) 67 55649 +38 (093) 723 000 7 +38 (032) 297 17 17
Наші тури

   Якщо Ви хочете, щоб Ваш відпочинок був спланований до дрібниць, і Ви змогли отримати максимум задоволення і вражень за короткий проміжок часу, тоді наші тури до Львова створені спеціально для Вас! Адже в них включено все необхідне для комфортного і якісного відпочинку: від зустрічі на вокзалі - до прощальних подарунків та сюрпризів. Вам залишається тільки обрати тур, а решту ми візьмемо на себе!

   Замовляйте тури за  телефонами: +38 067 675 56 49,

                                                              +38 093 723 00 07, 

або за допомогою форми замовлення на сайті .

 

 

 

Тур зі Львова: Кам'янка + Тустань (автобусна)

  Не можете визначитися, що краще - творіння природи чи людських рук? Ми теж не змогли. А тому поєднали в цому турі справжні дива природи і пам'ятки давньоруської наскальної архітектури! Це варто побачити!

 08:45 - Збір группи.

09:00 - виїзд на екскурсію.

 

Після загального збору вирушаємо на знайомство з природою на водоспад Кам`янка. Долина карпатської річки Кам'янки - справжнє диво природи. Тут, у межах відносно невеликої площі, знаходиться безліч унікальних природних пам'яток: водоспади, скелі, печери, мінеральні джерела та інше.

У руслі річки, що протікає вздовж скелястих берегів, є кілька водоспадів. Найбільший з них має висоту понад 5 метрів. Неподалік від водоспаду знаходиться відоме й неймовірно красиве озеро з прозорою майже чорною водою. Воно утворилося внаслідок зсуву порід і абсолютно непридатне для життя. Озеро відоме під різними назвами: Мертве, Журавлине, Морське Око. Одна з головних визначних пам'яток озера - плавучий острів. Коли б Ви не приїхали на нього подивитися, він завжди буде знаходитися в новому місці.

 Вільний час на обід.

 

Переїзд в Тустань. 

Тустань - наскальне місто-фортеця, що існувало у IX-XIII ст.

Висота місцевості - від 500 до 900 м над рівнем моря. Фортеця і скелі є унікальною пам'яткою природи та археології національного значення. Саме тут були знайдені рештки стін та будівельних конструкцій давньоруської фортеці. У скелях вирубані гроти, підземні ходи і колодязі, які манять своєю містичністю та загадковістю.

 

 

 

Унікальність колись неприступної фортеці полягає в тому, що її можна гранично точно відтворити, так як будівельники видовбали в кам'яних скелях пази для закріплення дерев'яних конструкцій, що збереглися до наших днів. При бажанні і фінансуванні сучасні умільці створили б копію, яка на 90% буде повторювати колишню будову.

Влітку тут можна не тільки ознайомитися з пам'ятниками архітектури, помилуватися скелями і панорамами, але і вдосталь наїстися чорниці, суниці, ожини та лісової малини.


  Вартість з особи 300 грн

 

Повернення до Львова - близько 18:30.

У вартість включено:

- екскурсійне обслуговування,

- транспортне обслуговування,

- страхування.

 

 Додатково оплачуються:

- білети на екскурсійні об"єкти,

- харчування (обід),

- особисті витрати.

Відгуки
Замовлення програми
Дати з по