Винятковий сервіс
в туризмі
+38 (067) 67 55649 +38 (093) 723 000 7 +38 (032) 297 17 17
Наші тури

   Якщо Ви хочете, щоб Ваш відпочинок був спланований до дрібниць, і Ви змогли отримати максимум задоволення і вражень за короткий проміжок часу, тоді наші тури до Львова створені спеціально для Вас! Адже в них включено все необхідне для комфортного і якісного відпочинку: від зустрічі на вокзалі - до прощальних подарунків та сюрпризів. Вам залишається тільки обрати тур, а решту ми візьмемо на себе!

   Замовляйте тури за  телефонами: +38 067 675 56 49,

                                                              +38 093 723 00 07, 

або за допомогою форми замовлення на сайті .

 

 

 

Тур в карпати: Карпатський трамвай + Гошівський монастир

 Одноденна екскурсія в Карпати на унікальному вузькоколійному поїзді!

 Завдяки цій екскурсії Ви зможете цілий день провести у Карпатах, а також відвідати Гошівський монастир отців Василіан XVI ст..

  08:00 - виїзд зі Львова.

  Екскурсія на Карпатському трамвайчику. "Карпатський трамвай" - старовинний потяг, що складається з локомотива і всього двох вагонів, який їздить по єдиній вцілілій на території України вузькоколійці 1898 року. Залізниця прокладена вздовж казкових берегів гірської річки Мізунь і повністю повторює її серпантин.

 
гошевский монастырь карпатский трамвайчик
 
  Трамвайчик робить зупинки у таких пам'яток, як болото-заповідник Ширковець з трьохсотрічними карликовими соснами і росичками, мінеральне джерело "Горянка" з лікувальною водою, а також Мізунські водоспади. На останній зупинці Ви зможете не лише скупатись в чистій гірській воді, але й посмакувати "шкаликом" (горілкою) або трав'яним чаєм.
 

 

 
 
 
  Вільний час на обід.

   Відвідування Гошівського монастиря отців Василіан XVI ст. Гошівський монастир - греко-католицький монастир Чину св. Василія Великого в селі Гошеві Долинського району. Вважається однією з найбільших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України. А в його церкві Преображення Господнього, зберігається чудотворна ікона Богородиці - копія Ченстоховської, а сам монастир є одним з найпопулярніших центрів паломництва.
 
 

 
19:00 - повернення до Львова.
 
Вартість туру для 1 особи - 245 грн
 
У вартість включено:
 
- екскурсійне обслуговування,
- транспортне обслуговування,
- страхування.

Додатково оплачується:
 
- харчування (обід 60 грн),
- квиток на "Карпатський трамвай" (70 грн),
- особисті витрати.
Відгуки
Замовлення програми
Дати з по