Винятковий сервіс
в туризмі
+38 (067) 67 55649 +38 (093) 723 000 7 +38 (032) 297 17 17
Наші тури

   Якщо Ви хочете, щоб Ваш відпочинок був спланований до дрібниць, і Ви змогли отримати максимум задоволення і вражень за короткий проміжок часу, тоді наші тури до Львова створені спеціально для Вас! Адже в них включено все необхідне для комфортного і якісного відпочинку: від зустрічі на вокзалі - до прощальних подарунків та сюрпризів. Вам залишається тільки обрати тур, а решту ми візьмемо на себе!

   Замовляйте тури за  телефонами: +38 067 675 56 49,

                                                              +38 093 723 00 07, 

або за допомогою форми замовлення на сайті .

 

 

 

Тур в Карпати: Перше знайомство з горами

  Краще гір можуть бути тільки гори!
А ваші діти бували в горах?Ні?! Тоді не баріться!
Швиденько спаковуйте рюкзак і відправляйте діток разом з нами у казкові Карпати!

 Наша подорож розпочнеться рано вранці. Вже о 08:00 ми зручно вмостившись в автобусі,відправляємось в маленький похід, на одну з наймальовничіших гір Сколівських Бескидів. Поки ми будемо їхати, всі мають можливість додивитись кольорові сни і набратись сил перед активним походом в гори.

 
«Сколівські Бескиди» - це надзвичайно мальовничий національний природний парк, що розташувався у південній частині Львівської області. Парк охоплює басейни двох найбільших річок даного регіону, а саме рік Стрий та Опір. Загалом займає велику територію 35261 га, з яких 24639,3 передані парку в постійне користування. Найвищою  гірською вершиною є гора, зі смішною назвою - Парашка(1268 м).

Назву гір "Бескиди" хтось пов'язує з поселенням невідомих "бесів", що жили на цих землях раніше. Ще одна версія стверджує, що слово “бескид”, перекладається з грецької мови як  «пасовисько» чи «полонина». Можливо, правдивим є саме другий варіант... Втім, Бескиди споконвіку були прабатьківщиною української народності - бойків. Це чарівний край неймовірної краси і таємничості.
 
О 10:00- ми розпочнемо наш нелегкий, але дуже цікавий підйом на гору Лопата від рекреаційної зони «Павлів потік».
 
  
 
Наш маршрут дозволяє не тільки оглянути мальовничі краєвиди Сколівщини, а й здійснити мандрівку в історію. Гора Лопата (1211 м) відома героїчними боями куреня УПА під командуванням хорунжого Василя Андрусика-Різуна з підрозділом нацистської піхотної дивізії в липні 1944 року.  В пам'ять про ці події на горі встановлено меморіальний хрест воїнам УПА. Піднявшись на вершину всі будуть вражені неймовірною красою гір. Ось вона-справжня краса!!! Тут в нас невеликий відпочинок та вільний час,щоб зробити декілька неймовірних фотографії. 
 
А далі швидкий спуск в сусіднє село Кам`янка. 
Там на нас вже чекатиме комфортабельний автобус який по дорозі додому зробить зупинку біля найгарнішого водоспаду Львівщини - водоспаду Кам`янка. Всі охочі можуть смачно попоїсти, прикупити сувенірів і просто розслабитись, слухаючи бурхливу музику карпатського водограю.
Вже непомітно вечоріє і нам час збиратись в дорогу.
 
  
 

Близько 20:00- повернення до Львова. Всі втомлені але щасливі розходяться по домівках, щоб набратись сил на наступну неймовірну подорож!
Ми  гарантуємо, що ваша дитина надовго запам`ятає цю подорож!
Адже чисте повітря і неймовірна краса гір нікого не залишить байдужим!
Поспішіть замовити у нас цей тур!
 
Вартість туру з особи від 220 грн
 
У вартість входить:
· Проїзд у комфортабельному автобусі;
· Супровід кваліфікованого гірського провідника;
· Страхування на час подорожі;
 
У вартість не входить:
· Особисті витрати;
· Харчування;
 
Замовляйте тур за телефонами:
+38 ( 067 ) 675 56 49 ; +38 ( 093 ) 723 000 7 
 
Щоб замовити цей тур , Ви можете:
1. Заповнити форму замовлення на сайті.
2 . Звернутися до менеджерів нашої компанії по телефону 
3 . Надіслати заповнену форму замовлення на наш e - mail office@l-travel.com.ua
Відгуки
Замовлення програми
Дати з по