Винятковий сервіс
в туризмі
+38 (067) 67 55649 +38 (093) 723 000 7 +38 (032) 297 17 17
Проекти

MICE-туризм

Напрямок MICE-туризму є одним з провідних та пріоритетних у діяльності нашої компанії. Ми пропонуємо повний цикл ділових туристичних послуг «під ключ», надаємо якісний і надійний сервіс і покладаємо на себе всі турботи про проведення Ваших заходів.

 

У нас Ви зможете замовити:
 
  • Організацію і проведення ділових зустрічей. Ми надаємо не тільки комплексну підтримку самого заходу, але й спеціально розроблену розважальну програму після його завершення.
  • Прийом бізнес-партнерів - зустріч, трансфер, поселення, супровід гіда і перекладача.
  • Організацію і проведення семінарів, конференцій, виставок. Наша компанія співпрацює з кращими конференц-залами міста різних розмірів і цінових категорій. Всі зали оснащені необхідним обладнанням для комфортного проведення конференцій, презентацій, круглих столів та тренінгів: мультимедійними проекторами, системами синхронного перекладу, радіо і настільними мікрофонами, DVD-програвачами, фліпчартом, професійним стереозвуковим обладнанням, оргтехнікою та WI-FI-покриттям.
  • Розробку ексклюзивного сценарію заохочувального туру з урахуванням галузевої та кадрової специфіки компанії. Ми організуємо для Вас незабутній відпочинок «від і до» в комфортабельних готелях і базах відпочинку Західної України з ексклюзивною екскурсійною програмою.
  • Організацію корпоративних заходів: індивідуальна розробка сценаріїв вечірок та свят компанії, підбір артистів, ведучих, виконавців і діджеїв. Можливе проведення в будь-яких залах і закладах міста, а також за його межами (бази відпочинку, мальовничі куточки і курорти Західної України).
  • Проведення заходів з тімбілдінгу з урахуванням Ваших побажань. Наша компанія підбере для Вас висококваліфікованих тренерів і вибере оптимальне місце для проведення заходів, розробить програму квестів, конкурсів та спортивних змагань для розвитку командного духу у Ваших співробітників.
  • Організацію і проведення бізнес тренінгів: підбір тренерів і надання найбільш відповідної програми для формування необхідних ділових навичок, розвитку бажаних якостей і посилення наявних здібностей співробітників, залежно від конкретних потреб Вашої компанії.
 
 
Ми надаємо комплексну підтримку всіх заходів: замовлення авіа, залізничних та автобусних квитків, бронювання готелів будь-якої категорії, трансфер, надання гіда і перекладача, розробку індивідуальних екскурсійних програм, вибір місця проведення заходів.
 
 
Крім того, ми можемо організувати для Вас цікаве і пізнавальне дозвілля, протягом якого Ви зможете ознайомитись з багатою історією Галичини і насолодитись неповторною атмосферою столиці Західної України.

 

Відгуки
Замовлення програми
Дати з по