Винятковий сервіс
в туризмі
+38 (067) 67 55649 +38 (093) 723 000 7 +38 (032) 297 17 17
Новини

Найкраще у Львові

 

Найсмачніша в Україні медовуха, а також багато інших традиційних Галицьких настоянок (вишнівка, цитринівка, моравянка, зубрівка, калганівка, кминівка) можна придбати практично в будь-якому закладі в центрі міста. Причому кожен з них має свої унікальні рецепти по приготуванню, тож не буде зайвим скоштувати один і той же вид у різних місцях ;) 
Перше українське пиво, з легендарного заводу, можуть скуштувати всі охочі, в єдиному в Україні, Музеї Пива або ресторації «Хмільний Дім Роберта Домса». Крім того, Львів славиться і своїми локальними пивоварнями бельгійського зразка, справжнє, Львівське крафтове пиво, можна скуштувати в більшості пивних пабів міста.
 
 
 
 
Ні для кого не секрет, що Львів - місто з ароматом кави. Багато закладів в центрі міста запропонують вам величезний вибір кави та кавових напоїв. Десятки сортів, відбірної зернової з усього світу, у нас можна не лише скуштувати, але й придбати собі.
 
 
 
Найсолодше місто. «Львівська майстерня шоколаду» - досі зберігає найдавніші кондитерські секрети нашого міста. Тут ви не лише зможете скуштувати і придбати солодощі ручної   роботи, але й поспостерігати за їх виготовленням і навіть, взяти в цому участь!
 
 
 
 
Найкращі "чаївні". Більш ніж 60 сортів чаю, а також заморських спецій і чудернацьких солодощів запропонує вам заклад «Старі мури».
 
 
 
 
 
Легендарний львівський смаколик - сирник (чізкейк). Рецепт цієї легуміни знає кожна львівська господиня. І придбати його, ви так само зможете будь де у Львові. 
 
 
 
 
Головна святиня Львова, греко-католицький - Собор Св. Юра. В його дзвіницях можна побачити найдревніший дзвін в Україні, відлитий ще у 1341 році. Собор вражає своєю архітектурою і скульптурами видатного Пінзеля. Також, він входить у найпопулярніший туристичний маршрут "Сім чудес Львова".
 
 
 
  
 
Найкрасивіша панорама нічного міста. Побачити цю перехоплюючу подих картину, ви зможете піднявшись на оглядовий майданчик гори Високий Замок - найвищої точки міста. 
 
 
 
 
 
Найромантичніше місце Львова - Італійський дворик. Ідентичне традиційним подвір'ям Флоренції, криє за собою десятки історій кохання як простих городян так і людей благородних  кровей. 
 
 
 
Наймістичніша пам'ятка - підземелля костелу Єзуїтів, там в давнину знаходились боргові ями. Ходять чутки, що підземними коридорами і досі блукає дух монаха у чорній рясі, а із знайденого якось в підземеллях саркофага, свого часу зникло тіло.
 
 
 
 
Найвідоміший у Львові дворик - двір вірменської церкви. І це не дивно, адже там колись проходили зйомки фільму "Д'Артаньян і три мушкетери".
 
 
 
 
 
Найдивніша скульптура - пам'ятник усмішці. Його слід добряче потерти для щастя.
 
 
 
 
Вулиця з трьма назвами! Названа на честь трьох діячів: Бергмана, Фелліні та Трюффо (на мапах позначається як Архівна). 
 
 
 
 
Найстаріший парк України, а також перший муніципальний парк Європи, все це парк ім. Івана Франка. Він дивовижний у будь-який час, а з його вершини відкривається чудовий вигляд на давній польський Сейм, а нині - Львівський національний університет ім. І. Франка.
 
 
 
 
Найунікальніше культурне дійство, яке ви не побачите більш ніде. Ні в світі, ні в Україні. Це святкування Дня Батяра, яке традиційно відбувається весною.
 
 
 
 
Найвдаліша для відвідин міста пора року - осінь. Саме тоді, місто виглядає найорганічніше, а туристи можуть спостерігати унікальну, Львівську, витівку природи - мжичку. Це щось середнє між легким дощиком і туманом.
 
 

 

20.04.2012 16:38
Усі новини
Відгуки
Замовлення програми
Дати з по