Винятковий сервіс
в туризмі
+38 (067) 67 55649 +38 (093) 723 000 7 +38 (032) 297 17 17
Гарантії якісного відпочинку у Львові
 

Наші гіди — корінні львів'яни. Тому ми даємо гарантію на якість інформації у Вашому турі до Львова. Якщо Ви знаєте якийсь достовірний факт про Львів, якого не знає наш гід,  —  магнітний сувенір Ваш (зверніть увагу: послуги гіда включені у вартість туру).

 

Гарантія пунктуальності. Вчасно поданий — що може бути краще в туристичній подорожі? Якщо ми хоч на хвилину запізнимося в аеропорт або на  вокзал, то повернемо гроші за перший трансфер.

 

 

Гарантія турботи. Щойно Ви замовили в нас тур  —  і ми постійно з Вами і в будь-який момент готові допомогти порадою. Варто нам перестати шукати компроміси і вирішення Ваших питань  —  Ви можете вимагати в нас повернення передплати.

 

Гарантія від неприємних несподіванок. Всі послуги в турах «L-Travel» чітко прописуються. Після замовлення туру Ви точно знаєте, що входить у вартість подорожі, а що —  ні. У наших турах до Львова немає раптових і завуальованих доплат. Всі доплати у збірних турах прописані на сайті. Якщо Ви їдете в індивідуальний тур до Львова  —  всі деталі обговорюються в процесі підготовки.

 

 

Також ми даємо гарантію на свою роботу. Якщо протягом 14 днів Ви згадаєте, що у Вашому турі до Львова ми щось зробили не так, - ми повернемо Вам комісію.

 

 

Відгуки
Замовлення програми
Дати з по