Винятковий сервіс
в туризмі
+38 (067) 67 55649 +38 (093) 723 000 7 +38 (032) 297 17 17
Наші екскурсії

Ексклюзивні з дегустаціями та майстер-класами, тематичні з зануренням у різні культури та епохи, оглядові та вікові екскурсії по Львову. Великий вибір автобусних екскурсій  Карпатами та Львівщиною, монастирі та замки, гори та водоспади, ви не оминете нічого вартого уваги.

 

Таємничі, неймовірні, подекуди пікантні секрети криють в собі об'єкти наших екскурсій. Всіх їх, будь-якою мовою, з радістю відкриють для вас наші професійні гіди. 

 

Для замовлення екскурсії телефонуйте:        +38 067 675 56 49,  

                                                                           +38 093 723 00 07,

або заповнюйте форму замовлення на сайті.

Історія єврейського Львова (пішохідна/автобусна)

Історія єврейського Львова (пішохідна/автобусна)

До Другої світової війни у Львові проживало близько 140 тисяч євреїв. Дана екскурсія розповість про те, ким були представники цієї нації, які посади вони обіймали, опише уклад та особливості їхнього життя. 

 

Перелік об'єктів: єврейський квартал, міський єврейський шпиталь, руїни синагоги "Золота Роза", музей «Слідами галицьких євреїв», будинок Йони Шпрехера, будівлі які займали єврейські старшини, ритуальні будівлі.


Опис екскурсії:

Науковці і митці, юристи і літератори, актори і журналісти - люди, імена яких були відомі усій Європі. Євреї були відособленою частиною населення Львова і мали власний суд, синагогу, закони, будинок мудрості «Бет Гамідраш» та інші атрибути незалежності.

На жаль, сьогодні ми можемо бути свідками лише руїн діяльності євреїв у Львові. Дана екскурсія розповість про те, ким були представники цієї нації, які посади вони обіймали, опише уклад та особливості їхнього життя. 


 

 

Ви пройдетесь по всіх пам'ятних для євреїв місцях міста, побуваєте біля міської єврейської лікарні та будинку Йони Шпрехера, відвідаєте древній єврейський квартали. Також, ви побачите руїни які досі збереглись від єврейсько синагоги "Золота Роза", збудована вона була ще у 1582 і була головною в кварталі. У програмі також передбачено відвідування музею «Слідами галицьких євреїв», де чудово представлений неоціненний вклад цього народу в розвиток міста.

 
Тривалість: 3 години
Вартість:  ця екскурсія тільки індивідуальна, від 380 грн / чол.

Коли відбувається: цілий рік
 

P.S. Ви отримаєте в подарунок магнітний сувенір, якщо протягом екскурсії помітите, що знаєте якийсь достовірний факт про Львів, а наш гід  -  ні.

 

 Замовляйте екскурсію через форму замовлення на сайті або звертайтеся до наших менеджерів за телефонами

 
  +38 (067) 675 56 49; +38 (093) 723 000 7; +38 (032) 238 85 61;
 
 
Щоб замовити цю екскурсію, Ви можете:
 1. Звернутися до менеджерів нашої компанії по телефону.
 2. Надіслати заповнену форму замовлення на наш e-mail: office@l-travel.com.ua

 

переглядів 18858
усі екскурсіі
Відгуки
Замовлення програми
Дати з по