Винятковий сервіс
в туризмі
+38 (067) 67 55649 +38 (093) 723 000 7 +38 (032) 297 17 17
Співпраця

 Компанія "L-Travel" спеціалізується на організації туристичних та ділових подорожей до Львова і Західної України. Ми відкриті до співпраці з фізичними та юридичними особами, що мають відношення до створення або продажу турпродукту.

 

Для початку роботи Вам необхідно укласти агентський договір.

 

Просимо заповнити всі необхідні поля, поставити підпис керівника, печатку і вислати нам факсом 032 237 00 07 або на e-mail: office@l-travel.com.ua.Оригінал договору Ви отримаєте поштою. Другий примірник з усіма необхідними реквізитами слід надіслати за адресою: 79013, м. Львів, вул. ген.Чупринки, 63 / 4.

Для бронювання туристичних послуг також необхідно вислати заявку на фірмовому бланку Агентства факсом (032 237 00 07) або на електронну пошту компанії (office@l-travel.com.ua). Заявки в усному вигляді не приймаються!

 

Ваша заявка вважається прийнятою і береться до опрацювання після отримання письмового підтвердження, оформленого відповідальним менеджером. Після обробки заявки Вам буде виставлений рахунок на підставі замовлених послуг. Рахунок виставляється із вирахуванням комісійної винагороди.

 

Рахунок повинен бути сплачений протягом трьох банківських днів з моменту його виставлення. За відсутності оплати, заявка не може вважатися підтвердженою і може бути анульована з подальшим застосуванням штрафних санкцій.

 

Агент зобов'язаний укласти з туристом договір на туристичне обслуговування, а також забезпечити його необхідними документами (путівкою-ваучером і страховим полісом). Медичне страхування та страхування від нещасного випадку є обов'язковими (Закон України «Про туризм»). Компанія «L-Travel» може надати Вам страхування туристів в якості додаткової послуги.

 

У разі ануляції або змін до вже підтвердженого замовлення, Агент повинен направити відповідний документ у письмовій формі факсом або на електронну пошту провідного менеджера. У разі ануляції підтвердженої заявки, застосовуються штрафні санкції (відповідно до агентського договору).

 

Підписатися на розсилку інформації та туристичних пропозицій від компанії «L-Travel» можна тут.

 

Хотите продавать Львов? Спросите у нас как! 

 

 

Відгуки
Замовлення програми
Дати з по