Винятковий сервіс
в туризмі
+38 (067) 67 55649 +38 (093) 723 000 7 +38 (032) 297 17 17
Детские туры з: по:
Дитячі оздоровчі табори України

Морська вода або свіжий гірське повітря, активний і спортивний відпочинок або культурно мистецький з екскурсіями. Вам лишається лише обрати, що вашій дитині буде більш по душі. Сучасні, безпечні та професійні дитячі табори України.

Зробіть свою дитину щасливою, замовте їй поїздку в один із таборів у нас на сайті.

 

Подорож у світ тварин

 Хочете, щоб ваші діти відволіклись від комп`ютера і телевізора?
Мрієте щоб вони більше часу проводили на свіжому повітрі?
Тоді саме час подарувати малечі незабутню подорож у світ тварин!

Казкові пригоди в неймовірному Закарпатті

 Не знаєте як розважити дітей на канікулах?  Як забезпечити їм повноцінний і цікавий відпочинок? Насправді все дуже просто!
Для дітей найкращий відпочинок - це шалені емоції,  емоції від хорошої поїздки в хорошій компанії.
Ми пропонуємо Вам незабутню подорож в казкове Закарпаття.

"Таємниці древнього Львова"

  Львів - одне з небагатьох міст, де дитинство триває трохи довше! Адже ні для кого не секрет, що на кожній вулиці тут чекає яскрава казка, нерозгадана таємниця або маленька пригода! Дозвольте нам відвернути Ваших дітей від екранів телевізорів, - подаруйте їм всі ці дивовижні відчуття!

Дитячий тур «Львів та околиці за 2 дні»

 Хочете щоб для вашої дитини ці канікули відрізнялися від інших: щоб вона не сиділа перед екраном, не грала в psp та комп'ютерні ігри, а отримала нові яскраві спогади і захоплюючі пригоди?

Тоді саме відповідне для цього місце - Львів! Ми пропонуємо Вам порадувати Ваших школярів подарунком, який не набридне, як нова іграшка або дивайс, а буде приносити радість і усмішки ще дуже-дуже довго! - поїздкою в тур «Львів та околиці» .

Тур для сімей з дітьми (3дні)

 Поява дітей - це завжди зміни, до яких потрібно пристосуватися. Але не завжди вдається насолоджуватися моментом і відчувати гармонію. Відпочинок в колі сім'ї сприяє зміцненню відносин та вирішенню сімейних проблем.

Якщо Ви вирушаєте у Львів, не залишайте дітей вдома! До послуг відвідувачів міста не тільки старовинні вулички і затишні кафе, але і велика різноманітність розваг і занять, як для дітей, так і для дорослих, що зробить відпочинок у Львові з дітьми незабутнім!
Причому Вам не обов'язково брати відпустку для того, щоб чудово провести час, можна дозволити собі спонтанний відпочинок у Львові на 3 дні.

Один день у Львові

• Хочете , щоб діти відволіклися від екранів, кинули psp і відчули смак справжнього дитинства?

• Хочете подарувати їм захоплюючі пригоди, можливість дізнатися щось нове і просто відпочити в самому казковому місті України ?

Тоді екскурсія «День у Львові для школярів» - саме те , що потрібно!

Шкільні канікули у Львові 2016

 Як часто Ваші діти просять Вас куди-небудь з'їздити? Як часто розповідають, що 7 -б їздив туди і ось туди, як там було чудово і скільки всього веселого там сталося? Напевно , саме через це «веселе» своїх відпускати ні в які подорожі і не хочеться, чи не так?!
Ми знаємо , як сильно Ви хвилюєтеся , відправляючи дітей в інше місто , тому для Вашого спокою , продумали тур «Канікули у Львові» до найменших деталей - саме так, щоб Ваші діти чудово відпочили і дізналися багато цікавого, а Ви - ні про що не переживали і самі змогли відпочити:

Вартість: 500 грн

Легенди Львова та Карпат (3 дні)

Пам'ятайте коли востаннє діти пропонували Вам поїхати куди-небудь всім класом? .... Для школярів це подорож - справжнє свято: можливість погуляти і повеселитися без нагляду батьків! ... А от для Вас - суцільне нервування, вірно? Та й на організацію зазвичай іде вже дуже багато часу ... Але подарувати дітям такий відпочинок все-таки хочеться!

Тому ми пропонуємо Вам оптимальний варіант -

 триденний тур «Легенди Львова та Карпат»,

Вартість: 650 грн

Відгуки
Замовлення програми
Дати з по